Trwajmy razem w ramach protestu!

Lista wszystkich wpisów

Szukaj na tym blogu

środa, 11 marca 2020

Trwajmy razem w ramach protestu!

Każdego dnia trwajmy, walczmy. Nie wiem jaka forma jest najlepsza, być może po prostu niewłączanie stacji Polskiego Radia, które już i tak nie ma prawie nic do zaoferowania odbiorcy.

Oczywiście podpisuję się pod koniecznością zaprzestania niszczenia Polskiego Radia. Ta forma zachowania to współczesny sposób palenia książek, ba wręcz całych bibliotek. Takie działanie jest niewybaczalne, jest niszczeniem kultury. Zachęcam, by nie pozostawać obojętnym!Kilka słów ode mnie i od Wojciecha Manna.
Opublikowany przez Anna Gacek Wtorek, 10 marca 2020

2 komentarze:

 1. Bardzo dziękuję za najlepszy czas z Panią Anną Gacek i Wojciechem Mannem. Wyrażam swój protest wobec zmian w trójce. Wierzę w powrót, wierzę w coś nowego, niezależnego. Nie słucham już trójki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie osobiście najbardziej dotknął fakt usunięcia bardzo obiektywnego "Raportu o stanie świata". Media publiczne i osoby, które za nimi stoją muszą sobie zdawać sprawę, że przyspieszają tylko fakt, że usuwanie ikon spowoduje zepchnięcie audycji do internetu i tak jak to jest w przypadku wspomnianego raportu, audycje znajdą swoje miejsce gdzie indziej, a odbiorcy naturalnie tam właśnie odpłyną. Przy okazji zachęcam do wspierania przez Patronite podcastu Dariusza Rosiaka - link po prawej stronie u góry.
   Dodam jeszcze, że pomimo mojego naturalnego wzburzenia i emocji, nie zachęcam do defetyzmu, czy siania negatywnych komentarzy. Po prostu róbmy swoje, ale nie pozostawajmy bierni na głupotę, hipokryzję i obłudę.

   Usuń